Lütfen Bekleyiniz...

KURUMSAL DUYURULAR
KADRO KARŞILIKSIZ SÖZLEŞMELİ PERSONEL GİRİŞ SINAVINA PROJE ASİSTANI POZİSYONUNDA KATILMAYA HAK KAZANAN ADAYLARA DUYURU
29.03.2019

Sözleşmeli statüde “Proje Asistanı” pozisyonu için 19.03.2019 tarihinde, Başkanlığımız İnternet sitesinde yayımlanan ilan çerçevesinde, 01 – 04 Nisan 2019 tarihleri arasında yapılacağı belirtilen Kadro Karşılıksız Sözleşmeli Personel Alımı Giriş sınavı tarih ve saatleri güncellenmiş olup EK’li dosyada ilan edilmiştir. Giriş sınavına katılacak olan adayların Ek’te yer alan dosyadaki tarih ve saatleri dikkate almaları gerekmektedir.

Giriş Sınavı Başkanlığın hizmet binasının bulunduğu “T.C. Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı Devlet Mahallesi Süleyman Emin Caddesi No: 6-7 06420 Çankaya/ANKARA” adresinde EK-1’de belirtilen tarih ve saatte gerçekleştirilecektir.

Adayların, Giriş Sınavına girmek üzere, ilan edilen tarih ve saatte T.C. Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı’nda hazır bulunmaları gerekmektedir.

Giriş Sınavına girecek adayların;

1.         Nüfus Cüzdanının aslını,

2.         Diploma veya Mezuniyet Belgesinin (Yurtdışında eğitim görenler için Yüksek Öğretim Kurulu denklik belgesi ile birlikte) aslını veya onaylı (İlgili eğitim kurumu, noter veya kamu kurumu tasdikli olarak) örneğini,

3.         Diğer Yabancı Dil Belgesi sunulmuş ise aslını,

4.         3 adet EK-2’de yer alan “Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması” formunu (Form doldurulurken EK-3’teki hususlar dikkate alınacaktır.) ,

5.         3 adet Adli Sicil Belgesini (turkiye.gov.tr adresinden temin edilebilir)

yanlarında getirmeleri gerekmektedir.

İlanen duyurulur.

Gerekmesi durumunda, T.C. Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı Personel Daire Başkanlığı’nın (312) 411 91 36 , (312) 411 93 02 ve (312) 411 96 85 numaralı telefon numaraları ile iletişime geçilebilir.

EK-1 Proje Asistanı Güncel Sözlü Sınav Listesi
.pdf
EK-2 Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu
.docx
EK-3 GSAAF Hazırlanmasında Dikkat Edilecek Hususlar
.docx